Kurumsal
Hakkımızda

ARLINE COMPOSITE markası, kurulduğu 1974 yılından bugünlere tarım, orman ve bahçe makineleri sektöründe faaliyet göstermiş olan Arslan Motor"un bünyesinde yer alan Arslan Dış Tic. A.Ş. tarafından yapılandırılmış ve geliştirilmiştir.

ARLINE, kompozit ahşap ürünlerinin tamamını kendi AR-GE ve patenti ile tümüyle yerli malı olacak şekilde üretmek yoluyla ülke ekonomisi ve istihdamına katkı sağlamak amacıyla tasarlamıştır.

ARLİNE, yine Arslan Motor"un 40 Yılı aşkın deneyim ve müşterileri nezdinde oluşturduğu güven doğrultusunda, ürettiği kompozit ahşap ürünlerin kendine özgü tasarım ve formülasyonu sayesinde ulaşılan yüksek kaliteyle, kullanıldıkları alanlara maksimum fayda ve değer katmayı amaçlamaktadır.

Gerek Arslan Motor gerekse Arslan Dış Tic. A.Ş; üretim ve satış ilkelerini, birlikteliği yıllardır süren kullanıcıların sayısında her geçen günkü artışın ancak doğru, güvenilir, kaliteli ürün sunmak ve sürekli geliştirme ile yoluyla çeşitlenen müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya dayandığının bilinci ile yürütmekte, en yüksek düzeye çıkarmaya devam etmektedirler.
 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. Kapat X