Arline
Daima Yeşil

 

ATIK TALAŞ

Ürünlerimiz atık talaşların sınıflandırılıp, belli bir işlemden geçirilmesi neticesinde, ekonomiye yeniden kazandırılır. Böylece hem atık talaşlar değerlendirilir, hemde yeni bir ağaç zarar görmez.

 

  

ATIK PLASTİK

Geri dönüşümlü HDPE, su şişe kapakları, içecek şişe kapakları, bidonlar, su boruları, şampuan kutuları gibi atıklar arasında değişen çeşitli kaynaklardan gelen geri dönüşümlü yüksek yoğunluklu plastik belli bir işlemden geçirildikten sonra ahşap ile  birleştirilir.

  

 

ÇEVRE DOSTU ÜRETİM

Arline üretimin tüm aşamasında çevre dostu üretim methodlarına uygun üretim yapmak için gayret göstermekte ve bu alanda sürekli iyileştirme çabalarını sürdürmektedir.

 


 

 
Gelecek nesillerin daha sağlıklı ve güvenilir bir ortamda yaşamalarını sağlamak için çevre dostu ürünler bir zorunluluk haline gelmiştir. Üretim süreci ve teknoloji üzerinde yoğunlaşarak geri dönüşümü maksimize, kaynak israfını ve atık miktarını minimize edecek bir yaklaşım benimsedik.Arline ahşap kompozit ürünleri için yeşil ağaç kesilmez, Tüm ürünlerimiz  atık ahşap talaşların ve geri dönüşümlü atık plastiğin yenilikçi karışımı ile elde edilir. Hem 95 geri dönüşüm kullanarak ürettiğimiz, hem de ürünlerin kendisinin geri dönüştürülebilir olması, Ürünün ve kaynaklarının sürdürülebilir devamlılığının sağlanması son derece önemsediğimiz konuların başında gelmektedir. Biz üretirken, siz kullanırken gönül rahatlığı içinde olabiliriz.